V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Jadwigi Kaliszewskiej

Bardzo przepraszamy za opóźnienie w dostarczeniu nagród i dyplomów V Ogolnopolskiego Konkursu Skrzypcowego im. Jadwigi Kaliszewskiej. Opóźnienie spowodowane jest zakażeniem Covidem osoby odpowiedzialnej za wysyłkę.

Dyplomy i nagrody zostaną przesłane na adres szkoły uczestnika na początku stycznia 2022 roku.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom V Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego im. Jadwigi Kaliszewskiej.  Życzymy Spokojnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. W Nowym Roku 2022 dużo sukcesów i spełniania marzeń.
Zarząd Stowarzyszenia

Uwaga!
Z powodu rozszerzającej się  pandemii V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Jadwigi Kaliszewskiej zostanie przeprowadzony w formie on-line. Termin nadsyłania zgłoszeń do 08.12.2021.

Zgłoszenie powinno zawierać wypełnioną kartę zgłoszenia, potwierdzenie zapłaty wpisowego i link do nagrania zamieszczonego w serwisie YouTube.
Na nagraniu musi być widoczna cała sylwetka grającego wraz z całym instrumentem; każde nagranie należy wykonać w jednym ujęciu bez montażu; film powinien być nagrany w poziomie; w opisie należy umieścić : IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, AKOMPANIATORA, KOMPOZYTORA I NAZWĘ UTWORU Dopuszcza się wykonanie utworu bez czynnego udziału akompaniatora – w takim wypadku należy skorzystać z podkładu muzycznego lub nagrać bez akompaniamentu.

Ogłoszenie wyników nastąpi 19.12.2021 na stronie stowarzyszenia.

Bardzo prosimy śledzić informacje podane na naszej stronie. Ze względu na rozszerzającą się pandemię, organizatorzy V Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego im. Jadwigi Kaliszewskiej nie wykluczają przeprowadzenie go w formie online.

Akompaniatorzy Konkursowi

• Hanna Holeksa (509 695 797)
  • Piotr Niewiedzial (608 313 230)

Zapraszamy na V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Jadwigi Kaliszewskiej który odbędzie się w dniach